JPP servis s.r.o. - Autorizovaný delaer AVIA, Autorizovaný dealer FASSI, Kontejnerová technika
JPP servis s.r.o.

Tel : 775 064 066
Na vysočině 734
104 00 Praha 10

Nákladní vozidla AVIA

AVIA - nákladní vozy AVIA

Prodej nákladních vozidel AVIA - D60, D65, D75, D80, D85, D90, D100, D110, D120


Dodáváme široký sortiment lehkých nákladních vozidel do 12t celkové hmotnosti.

Nabízené automobily mají velice kvalitní podvozky, které jsou osazené špičkovými agregáty. Motory anglické výroby CUMMINS, splňující normy EURO5 a EURO6 jsou zárukou vysoké životnosti a minimální potřeby servisních služeb. Použité převodovky ZF jsou využívány předními automobilkami pro lehké i těžké řady nákladní automobilů a to již řadu let. Kvalitní nápravy a výborně ošetřená karoserie proti korozi uzavírají vydařený celek.

Největší využití a uplatnění našla vozidla AVIA jako podvozky pro komunální techniku, s celou řadou možných nástaveb, především však pro kontejnerové nosiče.

Při prodeji vozu Vám nabízíme možnost vykoupit starý vůz protiúčtem.

 

AVIA D

 

Nákladní vozidla AVIA D

Nákladní vůz s motorem E5 typ D60 – D120 je silniční nákladní vozidlo skupiny N2, osazené dvěma nápravami se zadní hnanou nápravou. Vozidlo je poháněno  vysoce  výkonným diesel agregátem s přímým  vstřikováním, přeplňovaným  turbodmychadlem značky Cummins s normou Euro 5 dostupným ve dvou modifikacích  160hp (117kW) při 2500 ot/min, 185hp (136kW) při 2500 ot/min 207hp (152kW) při 2500 ot/min nebo  185hp (136kW) při 2500 ot/min. Všechny vozy řady D jsou osazeny 6 rychlostní, plně synchronizovanou převodovkou ZF. Na přání zákazníka lze vozidlo přestavět na pohon 4x4 s doplněnou redukční převodovkou PRAGA.

Nákladní vozidla AVIA lze osadit základní, nebo prodlouženou kabinou (spací nebo sedmimístnou) a dostavět nepřeberným množstvím různých nástaveb.

Charakteristický a nezaměnitelný vzhled, velmi dobré jízdní vlastnosti, vysoká užitná hodnota, široká paleta nástaveb udělaly z tohoto nákladního vozidla ideální řešení pro každý požadavek, a to ať je vozidlo osazeno nosičem kontejnerů, valníkem nebo skříňovou nástavbou. Díky konstrukci a možnosti dostavět vozidlo prakticky jakoukoli nástavbou, umožňují nákladním vozidlům značky AVIA najít široké uplatnění například jako hasičské vozy, letištní speciály, nebo jako elektromobily pro Britskou královskou poštu.

Aktuální nabídka nových vozů AVIA

foto avia1 foto avia2 Nové vozy AVIA

 

Exteriér a  design nákladních vozidel AVIA

Na novém voze na první pohled zaujme propracovaný vzhled a moderní design. Vozidlo je vyráběno v pěti modifikacích podvozku od nejkratšího K po nejdelší G. Délka vozu se dle modifikace pohybuje u kratší obratnější verze od 5,95m do 8,795m u prodloužené verze. Díky tomu lze tyto nákladní vozidla osadit nepřebernou škálou různých nástaveb jako kontejnerový nosič, hydraulický jeřáb atd.

Osobitost vzhledu prodávaných vozů oslovuje nejednoho zákazníka, kabina je kompletně katoforeticky základovaná ponorem a je dodávána v šesti základních barvách - signální  bílá, červená, vínově červená, tmavě modrá, světle zelená, tmavě zelená. Na přání zákazníka jsou pro vozidlo dostupné všechny barvy typu RAL a metalické barvy.

Aktuální nabídka nových vozů AVIA

Interiér vozidel AVIA

Uvnitř kabiny zaujmou námi nabízené vozy hlavně svojí účelností, ergonomickým rozložením ovládacích prvků, kvalitním zpracováním a výtečným výhledem. V nabídce jsou tři typy sklopných kabin (základní, spací, sedmimístná).

Interiér je v neutrální šedé barvě s barevně sladěnými potahy sedadel. Trojmístná kabina vozu poskytuje dostatek prostoru jak pro řidiče, tak pro spolujezdce. Vozidlo disponuje dostatečným odkládacím prostorem jak na palubní desce tak za sedadly.  Palubní deska je v základní sestavě osazena digitálním tachografem, rychloměrem, ukazatelem stavu nádrže PHM, teploměrem, tlakoměrem a Ad Blue.

Za volantem vozů AVIA typové řady D si každý řidič okamžitě zvykne na všechny ovládací prvky. Velmi užitečné je také rozmístění oken, které umožňují dobrý výhled i při těch nejtěsnějších manévrech.


Aktuální nabídka nových vozů AVIA

 

Specifikace vozů AVIA podle kategorii

Kategorie EURO 5 - D60,D75,D80 informace ke stažení: specifikacni list D75 E5.
Kategorie EURO 5 - D85,D90,D100 informace ke stažení: specifikacni list D100 E5.
Kategorie EURO 5 - D110,D120 informace ke stažení: specifikacni list D120 E5.

Kategorie EURO 4 - D60,D75,D80 informace ke stažení: specifikacni list D75 E4.
Kategorie EURO 4 - D85,D90,D100 informace ke stažení: specifikacni list D100 E4.
Kategorie EURO 4 - D110,D120 informace ke stažení: specifikacni list D120 E4.

 


Prodej nákladních vozů Avia a kontejnerových nosičů

KONTEJNER VANOVÝ 6m3 KONTEJNER VANOVÝ 6m3

Typ nástavby KONTEJNER VANOVÝ 6m3
Nabídka č. 1.42

Aktuální cena : 52 000 Kč
© 2002-2024 JPP servis s.r.o.   CMS Angelia