JPP servis s.r.o. - Autorizovaný delaer AVIA, Autorizovaný dealer FASSI, Kontejnerová technika
Novinky
| Nové vanové kontejnery v nabídce |
Nové kontejnery 3-18m3 v lepší kvalitě za nižší ceny.

Více informací­
| Nově jsme otevřeli nákladní i osobní pneuservis |
Z důvodu zvýšené poptávky ze strany naši zákazníků jsme nově otevřeli PNEUSERVIS. Zákazníci našeho servisu nyní mohou přezout své nákladní vozy a to nejen značky AVIA, služeb mohou samozřejmě využít také majitelé osobních vozů nebo zemědělské techniky.

Více informací­
| Nabidka AVIA D120 4x4 |
Pohon 4x4, pneumatiky 245/70R 19,5, teleskopický nosič kontejnerů CTS 8t, Možnost výběru barvy v odstínech RAL.

Více informací­
| Traktorový přívěs s nosičem kontejnerů |

Jednonápravový traktorový přívěs s jeddnoramenným kloubovým nosičem kontejnerů CTS 5038 TN o výkonu 5 t pro kontejnery celkové délky 3 800 mm. Rozměry traktorového nosiče (bez kontejneru) délka 5 200 mm, šířka 2 500 mm, výška 2 150 m.

Více informací­
| Nabízíme 12t Avii s kontejnerovým nosičem a nadstandardní výbavou |
Zvýhodněná nabídka vozidel

Více informací­
| Limitovaná nabídka vozů s nosičem kontejnerů AVIA D75 N a AVIA D100 N |
 

Více informací­
| Jarní nabídka kontejnerových jeřábů |
Už nemusíte jeřáb vozit stále sebou, ale pouze pokud to potřebujete. Nabízíme Vám mobilní hydraulický jeřáb  FASSI na kontejnerovém rámu.

Více informací­
| AVIA D 4x4 trucktrialový speciál |
AVIA jako jediný český výrobce nákladních vozidel má svého zástupce i v prestižní soutěži TruckTrialových speciálů. Nabízíme Vám pár fotografií ze závodů  Truck Trial Ujkovice - 7.-8.8.2010

Více informací­
| LOCUST - Smykem řízené nakladače od WAY INDUSTRY v nabídce |

Rozšířili jsme nabídku našich produktů o nakladače LOCUST.

Více informací­
| Rozšiřili jsme služby o autorizovaný dealerský servis pro hydraulické jeřáby FASSI |
Společnost JPP servis s.r.o. je nově hlavním a jediným autorizovaným zastoupením FASSI pro Středočeský kraj a Prahu. Dlouholetá snaha o vybudování kvalitního servisu a dobré zázemí, nám umožnili rozšíření služeb o kompletní servis a nabídku hydraulických jeřábů FASSI. Nabízíme kompletní montáže a servis hydraulických jeřábů FASSI a to nejen pro vozy AVIA.

Více informací­
| Elektromobily s podvozky Avia rozšiřují zelenou dopravu v Americe |
Washington/Praha - Elektrické nákladní vozy americké společnosti Smith Electric Vehicles s kabinou a na podvozku české značky Avia, které představují světový průlom v zelené dopravě, se představily Americe.

Více informací­

JPP servis s.r.o.

Tel : 272 655 916
Na vysočině 734
104 00 Praha 10

Nákladní vozidla AVIA

AVIA - nákladní vozy AVIA

Prodej nákladních vozidel AVIA - D60, D65, D75, D80, D85, D90, D100, D110, D120


Dodáváme široký sortiment lehkých nákladních vozidel do 12t celkové hmotnosti.

Nabízené automobily mají velice kvalitní podvozky, které jsou osazené špičkovými agregáty. Motory anglické výroby CUMMINS, splňující normy EURO5 a EURO6 jsou zárukou vysoké životnosti a minimální potřeby servisních služeb. Použité převodovky ZF jsou využívány předními automobilkami pro lehké i těžké řady nákladní automobilů a to již řadu let. Kvalitní nápravy a výborně ošetřená karoserie proti korozi uzavírají vydařený celek.

Největší využití a uplatnění našla vozidla AVIA jako podvozky pro komunální techniku, s celou řadou možných nástaveb, především však pro kontejnerové nosiče.

Při prodeji vozu Vám nabízíme možnost vykoupit starý vůz protiúčtem.

 

AVIA D

 

Nákladní vozidla AVIA D

Nákladní vůz s motorem E5 typ D60 – D120 je silniční nákladní vozidlo skupiny N2, osazené dvěma nápravami se zadní hnanou nápravou. Vozidlo je poháněno  vysoce  výkonným diesel agregátem s přímým  vstřikováním, přeplňovaným  turbodmychadlem značky Cummins s normou Euro 5 dostupným ve dvou modifikacích  160hp (117kW) při 2500 ot/min, 185hp (136kW) při 2500 ot/min 207hp (152kW) při 2500 ot/min nebo  185hp (136kW) při 2500 ot/min. Všechny vozy řady D jsou osazeny 6 rychlostní, plně synchronizovanou převodovkou ZF. Na přání zákazníka lze vozidlo přestavět na pohon 4x4 s doplněnou redukční převodovkou PRAGA.

Nákladní vozidla AVIA lze osadit základní, nebo prodlouženou kabinou (spací nebo sedmimístnou) a dostavět nepřeberným množstvím různých nástaveb.

Charakteristický a nezaměnitelný vzhled, velmi dobré jízdní vlastnosti, vysoká užitná hodnota, široká paleta nástaveb udělaly z tohoto nákladního vozidla ideální řešení pro každý požadavek, a to ať je vozidlo osazeno nosičem kontejnerů, valníkem nebo skříňovou nástavbou. Díky konstrukci a možnosti dostavět vozidlo prakticky jakoukoli nástavbou, umožňují nákladním vozidlům značky AVIA najít široké uplatnění například jako hasičské vozy, letištní speciály, nebo jako elektromobily pro Britskou královskou poštu.

Aktuální nabídka nových vozů AVIA

foto avia1 foto avia2 Nové vozy AVIA

 

Exteriér a  design nákladních vozidel AVIA

Na novém voze na první pohled zaujme propracovaný vzhled a moderní design. Vozidlo je vyráběno v pěti modifikacích podvozku od nejkratšího K po nejdelší G. Délka vozu se dle modifikace pohybuje u kratší obratnější verze od 5,95m do 8,795m u prodloužené verze. Díky tomu lze tyto nákladní vozidla osadit nepřebernou škálou různých nástaveb jako kontejnerový nosič, hydraulický jeřáb atd.

Osobitost vzhledu prodávaných vozů oslovuje nejednoho zákazníka, kabina je kompletně katoforeticky základovaná ponorem a je dodávána v šesti základních barvách - signální  bílá, červená, vínově červená, tmavě modrá, světle zelená, tmavě zelená. Na přání zákazníka jsou pro vozidlo dostupné všechny barvy typu RAL a metalické barvy.

Aktuální nabídka nových vozů AVIA

Interiér vozidel AVIA

Uvnitř kabiny zaujmou námi nabízené vozy hlavně svojí účelností, ergonomickým rozložením ovládacích prvků, kvalitním zpracováním a výtečným výhledem. V nabídce jsou tři typy sklopných kabin (základní, spací, sedmimístná).

Interiér je v neutrální šedé barvě s barevně sladěnými potahy sedadel. Trojmístná kabina vozu poskytuje dostatek prostoru jak pro řidiče, tak pro spolujezdce. Vozidlo disponuje dostatečným odkládacím prostorem jak na palubní desce tak za sedadly.  Palubní deska je v základní sestavě osazena digitálním tachografem, rychloměrem, ukazatelem stavu nádrže PHM, teploměrem, tlakoměrem a Ad Blue.

Za volantem vozů AVIA typové řady D si každý řidič okamžitě zvykne na všechny ovládací prvky. Velmi užitečné je také rozmístění oken, které umožňují dobrý výhled i při těch nejtěsnějších manévrech.


Aktuální nabídka nových vozů AVIA

 

Specifikace vozů AVIA podle kategorii

Kategorie EURO 5 - D60,D75,D80 informace ke stažení: specifikacni list D75 E5.
Kategorie EURO 5 - D85,D90,D100 informace ke stažení: specifikacni list D100 E5.
Kategorie EURO 5 - D110,D120 informace ke stažení: specifikacni list D120 E5.

Kategorie EURO 4 - D60,D75,D80 informace ke stažení: specifikacni list D75 E4.
Kategorie EURO 4 - D85,D90,D100 informace ke stažení: specifikacni list D100 E4.
Kategorie EURO 4 - D110,D120 informace ke stažení: specifikacni list D120 E4.

 


Prodej nákladních vozů Avia a kontejnerových nosičů

KONTEJNER VANOVÝ 3m3 ÚZKÝ KONTEJNER VANOVÝ 3m3 ÚZKÝ

Typ nástavby KONTEJNER VANOVÝ 3m3 ÚZKÝ
Nabídka č. 1.52

Aktuální cena : 44 000 Kč
© 2002-2015 JPP servis s.r.o.   CMS Angelia