JPP servis s.r.o. - Autorizovaný delaer AVIA, Autorizovaný dealer FASSI, Kontejnerová technika
JPP servis s.r.o.

Tel : 775 064 066
Na vysočině 734
104 00 Praha 10

Nosiče kontejnerů


Kontejnerové nosiče jsou moderním a velmi ekonomickým způsobem, jak na vozidlovém podvozku změnit jednoduchou manipulací typ nástavby. Vždy, když si zákazník pořizuje nové nákladní vozidlo, stojí před rozhodnutím, jakou zvolit nástavbu. Kontejnerové nosiče společně s různorodými a často speciálními kontejnery dnes nabízejí velmi efektivní způsob využití vozidla a to bez dalších dodatečných nákladů na případnou pozdější přestavbu.

Nosič kontejnerů 

Naše společnost v roce 2011 zahájila výrobu vlastních kontejnerových van. V současné době nabízíme kontejnery v rozpětí objemů od 3 do 40m3. Naše kontejnery vynikají vyváženým poměrem kvality použitých materiálů vč. zpracování, mechanické odolnosti a ceny. Tímto se nám podařilo vyvinout skutečně kvalitní a cenově dostupný typ kontejneru, který na trhu nachází stále větší oblibu. Na kontejnerový rám lze také umístit různé skříně, buňky nebo plošiny. Vznikne tak celá škála kontejnerů jako například, odtahové, montážní nebo vysokozdvižné plošiny, které lze jednoduše natáhnout za pomoci kontejnerového nosiče, na jakékoli vozidlo adekvátní nosnosti.

•    Kontejnery do 14m3 a výšky háku 1000 mm jsou z materiálu o síle minimálně 3mm
•    Zpevněno vyšším počtem příčníků v podlahové části 
•    Došlo k výraznému zesílení celých zadních vrat včetně pantů a jejich uchycení
•    Kontejnery jsou již v základním provedení opatřeny háčky na sítě nebo plachty  
•    Nabízíme možnost volby barvy ze vzorníku RAL
•    Vlivem standardizace výroby jsme schopni zajistit velmi příznivé termíny dodání

Kontejnerové nosiče dělíme dle výkonu, výšky háku a délky


Kloubové mechanismy - pasivní zajištění kontejnerů

Pro kategorie vozidel o celkové hmotnosti 3,5-10 tun

Kloubový kontejnerový nosič je určen k přepravě, nakládání, skládání a vyklápění vzad. Kontejnerový nosič je vhodný pro stavebnictví, komunální služby, silniční údržbu i jiná průmyslová odvětví.
Kloubový nosič (mechanismus) je určen pro manipulaci s kontejnery jedné konkrétní délky. Kontejner je při převozu zajištěn na mechanismu tzv. pasivními zajišťovacími prvky (systém hák-čep), jenom velmi zřídka se užívá aktivní hydraulické vnější nebo vnitřní zajišťování.


Teleskopické mechanismy - aktivní zajištění kontejnerů:

Pro kategorie vozidel o celkové hmotnosti 8-26 tun

Teleskopický kontejnerový nosič je určen ke stejným účelům jako kloubový nosič. Velkou výhodou teleskopického mechanismu oproti kloubovému je  jeho schopnost manipulace s kontejnery více délek. Kontejner je na mechanismu zabezpečen aktivním hydraulickým vnějším nebo vnitřním zajištěním.Předností teleskopického mechanismu je schopnost rychlého překládání kontejnerů na přívěs bez dalších pomocných zařízení.

Prodej nákladních vozů Avia a kontejnerových nosičů

NÁSTAVBA CTS 06-37s NÁSTAVBA CTS 06-37s

Typ nástavby nástavba CTS 06-37s teleskop
Nabídka č. 1.23
© 2002-2024 JPP servis s.r.o.   CMS Angelia