JPP servis s.r.o. - Autorizovaný delaer AVIA, Autorizovaný dealer FASSI, Kontejnerová technika
JPP servis s.r.o.

Tel : 775 064 066
Na vysočině 734
104 00 Praha 10

Hydraulické jeřáby FASSI

Logo FASSI - hydraulické jeřáby bez kompromisůSpolečnost JPP servis s.r.o. je autorizovaným zastoupením FASSI pro Prahu a Středočeský kraj. Dlouholetá snaha o vybudování kvalitního servisu a dobré zázemí, nám umožnilo rozšíření služeb o kompletní servis a nabídku hydraulických jeřábů FASSI. Nabízíme montáže a servis hydraulických jeřábů FASSI a to nejen na vozy AVIA.

Hydraulické jeřáby značky FASSI patří mezi technologickou špičku a dlouhodobě se řadí mezi nejprodávanější hydraulické jeřáby na světě.  Společnost FASSI staví na více jak 45 let dlouhé historii a zkušenostech v oboru.

FASSI v dnešní době využívá nejmodernější technologie pro vývoj a testovaní výrobků. Při výrobě jsou aplikovány špičkové technologie počínaje návrhem na nejmodernějších výpočetních a systémech DASSAULT. Využitím těchto vysoce specializovaných návrhových systémů se může pochlubit jen malé množství výrobců, mezi něž patří například Boeing nebo Ferrari.

Fassi F65

Vysoké nároky jsou také kladeny na metalurgické zpracovaní a použití specializovaných litin nebo ocelových slitin, kdy je každý vyrobený kus kontrolovaný ultrazvukem a rentgenem. Celý výrobní proces uzavírá lakování s užitím nových ekologických barev, které vydrží i v těch nejnáročnějších podmínkách dokonce na lodích, kde jsou jeřáby vystaveny extrémním výkyvům počasí na moři, tedy mořské vodě, teplotním změnám a vysokému UV záření.

Výrobky FASSI pocházejí ze součástí vyráběných 5 ti společnostmi s 11 továrnami. Fassi jako rodinný podnik a průmyslová skupina byla zřízena s cílem pokrytí celého výrobního procesu tzn. od kovového plechu až po hotový jeřáb. Výroba probíhá ve výrobních dílnách z komponentů vyráběných a testovaných výhradně v závodech FASSI.

Po celém světě jsou prodejci FASSI uznáváni jako specialisté v oblasti zdvihací techniky a to díky propracovaným normám, pracovním protokolům a systému školeni. Naši zákazníci tak mohou těžit z vysoce kvalifikovaných služeb našeho servisu.

FASSI  - hydraulické jeřáby bez kompromisů


Naše společnost nabízí vedle autorizovaného zastoupení značky AVIA a montáží kontejnerové techniky také kompletní sortiment značky FASSI. Dlouhodobým cílem naší společnosti je nabízet zákazníkům kompletní péči na jednom místě, a proto naše úspěšná snaha o dealerské zastoupení značky FASSI pro Prahu a Středočeský kraj byla jen logickým vyústěním dlouhodobé strategie v rámci rozvoje naší společnosti.

 

Aktuální nabídka 


Nejsou zadána žádná vozidla na prodej

Prodej nákladních vozů Avia a kontejnerových nosičů

KONTEJNER VANOVÝ STOHOVATELNÝ 3m3 KONTEJNER VANOVÝ STOHOVATELNÝ 3m3

Typ nástavby KONTEJNER VANOVÝ STOHOVATELNÝ 3m3
Nabídka č. 1.44

Aktuální cena : 45 000 Kč
© 2002-2024 JPP servis s.r.o.   CMS Angelia